از آنجا که خانم ها دنبال مردی برای زندگی هستند ممکن است کسی را انتخاب کنند که از نظر ظاهری پایینتر  از آنها باشد. تحقیقات جدید نشان می دهد که ازدواج هایی که در آن زن از نظر ظاهری بهتر از مرد است، بسیار پردوام تر و مثبت تر است.
تصور محققان از دلیل آن این است که مردها اهمیت زیادی به زیبایی می دهند درحالیکه خانم ها بیشتر می خواهند همسری داشته باشند که به خوبی از آنها حمایت کند.
محققان قبول دارند که مسئله زیبایی بسیار شخصی و نسبی است اما تحقیقات نشان می دهد که استانداردهای عمومی برای زیبایی وجود دارد مثل چشمان درشت، داشتن صورت متقارن، و بیبی فیس بودن و یک نسبت خاص برای دورسینه و دور لگن.

روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ زیبایی ,خانم ,محققان ,تحقیقات ,دهد ,ازدواج ,از آنها ,نشان می ,می دهد ,دهد که ,از نظرمنبع

شوهر من هر تلاشی میکنه که من از دخول ارگاسم بشم اما من علیرغم اینکه تحریک میشم ولی ارگاسم نمیشم

من اخیراً ازدواج کرده ام و باکرگی ام را از دست داده ام

پرده بكارتم ازنوع حلقوى ساده هست. ميخواستم بدونم از نوعى هست كه هنگام داشتن رابطه پاره ميشه و باعث خونريزي ميشه؟

یکی از دردناک ترین بیماری های جنسی واژینیسموس است

من دوساله ازدواج کردم و زندگی خوبی دارم ولی چند ماهی هست که تمایلم به رابطه زناشویی کاهش پیدا کرده

مدتیه که میل جنسی شوهرم خیلی کم شده اوایل خوب بود ولی الان نه.خود من خیلی هاتم.

شوهرم بعد آخرين رابطمون گفت كه،اواخر رابطه واژنت گشاد ميشه كه اين موضوعو دوست نداره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تخفیف دانلود فایل های کمیاب oppppppssss خرید ترازو باکیفیت اینجا همه چی هست Teaganddf7 House پیپ تاباک خرید الپتیکال با قیمت مناسب خرید اینترنتی قطعات دامپتراک HD465 فروشگاه خرید اینترنتی