عرض سلام و خسته نباشيد. سوال شوییي داشتم گفتم با شما در ميان بزارم تا شايد بتونيد كمك كنيد. من و نامزدم بسيار باهم صميمي و راحت هستيم و من از ايشون پرسيدم كه تا به حال رابطه جنسي داشته. كه ايشون راستشو به من گفت و گفت بله داشتممن به ايشون اعتماد كامل دارم.فقط گاهي اوقات كه مثلا از ذهنم ميگذره يكم ناراحت ميشم.كه چرا شوهر مثلا اون دوران جوانی و خامي اين اشتباه رو كردهاز شما ميخوام كمكم كنيد كه چه استنباطي را داشته باشم كه ديگه اين ناراحتي سراغم نياد؟؟؟ خواهش ميكنم كمكم كنيد.

روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ كه ,ايشون ,داشتم ,داشته ,كنيد ,جنسي ,به حال ,حال رابطه ,رابطه جنسي ,جنسي داشته ,تا بهمنبع

شوهر من هر تلاشی میکنه که من از دخول ارگاسم بشم اما من علیرغم اینکه تحریک میشم ولی ارگاسم نمیشم

من اخیراً ازدواج کرده ام و باکرگی ام را از دست داده ام

پرده بكارتم ازنوع حلقوى ساده هست. ميخواستم بدونم از نوعى هست كه هنگام داشتن رابطه پاره ميشه و باعث خونريزي ميشه؟

یکی از دردناک ترین بیماری های جنسی واژینیسموس است

من دوساله ازدواج کردم و زندگی خوبی دارم ولی چند ماهی هست که تمایلم به رابطه زناشویی کاهش پیدا کرده

مدتیه که میل جنسی شوهرم خیلی کم شده اوایل خوب بود ولی الان نه.خود من خیلی هاتم.

شوهرم بعد آخرين رابطمون گفت كه،اواخر رابطه واژنت گشاد ميشه كه اين موضوعو دوست نداره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تاپ سایت معرفی کالا فروشگاهی ایندکسی ها Kanafiran دانلود رایگان ایران هر چی بخوای بورس اوراق بهادار تهران دوستی ها لباس زیر شیردهی نخی یقه دار زنانه خالدار سه سوته خرید کن تحویل بگیر