من الان سه ماه که با خالم رابطه جنسی دارم البته گفته باشم منسال دارم و خالم 24 سال و خالم هم ازدواج کرده. میخواستم بدونم که چرا خالم که شوهر داره دوست داره با من رابطه داشته باشه؟؟؟
 بعدش هم مدام بهم میگه بیا خونمون باهم رابطه داشته باشیم.بنظر شما به رابطمون ادامه بدیم یا خیر؟؟؟ لطفا جواب هر دوتا سوال شویی رو هم بدهین

روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ خالم ,هم ,رابطه ,جنسی ,سال ,ازدواج ,و خالم ,دارم و ,منسال دارم ,باشم منسال ,خالم 24منبع

شوهر من هر تلاشی میکنه که من از دخول ارگاسم بشم اما من علیرغم اینکه تحریک میشم ولی ارگاسم نمیشم

من اخیراً ازدواج کرده ام و باکرگی ام را از دست داده ام

پرده بكارتم ازنوع حلقوى ساده هست. ميخواستم بدونم از نوعى هست كه هنگام داشتن رابطه پاره ميشه و باعث خونريزي ميشه؟

یکی از دردناک ترین بیماری های جنسی واژینیسموس است

من دوساله ازدواج کردم و زندگی خوبی دارم ولی چند ماهی هست که تمایلم به رابطه زناشویی کاهش پیدا کرده

مدتیه که میل جنسی شوهرم خیلی کم شده اوایل خوب بود ولی الان نه.خود من خیلی هاتم.

شوهرم بعد آخرين رابطمون گفت كه،اواخر رابطه واژنت گشاد ميشه كه اين موضوعو دوست نداره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

انجمن کامپیوتر ناب فایلز عكس دندان ميدان كاج فصل چهارم مانی هیست Money Heist دانلود کتاب و جزوات دانشجویی آپشن خودرو | دنیای آپشن Stellamz page مدرسه خانه ای سرنوشت ساز فروش فلزیاب طلا یاب قوی ام دی ال MDL تخفیف ویژه